Oferta

Notesy reklamowe - notatnik z nadrukiem

Notatnik z nadrukiem sposobem na tanią i skuteczną promocję

Przedsiębiorcy dwoją się i troją w celu stworzenia skutecznej kampanii reklamowej, która nie nadwyręży ich firmowego budżetu. Okazuje się, że wcale nie trzeba jakiś skomplikowanych i drogich metod, gdyż niezwykle efektywną formą promocji są gadżety typu notesy reklamowe. Za ich pomocą można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz budować pozytywny wizerunek firmy i zwiększać świadomość marki.
 
Notesy reklamowe lub notatniki z nadrukiem jest praktycznym upominkiem, który jest bardzo chętnie przyjmowany przez klientów i kontrahentów. Na nic bowiem się zdadzą tony broszur czy też długopisów z logo, które szybko pójdą w zapomnienie i trafią do śmietnika. Jakie zatem płyną korzyści z zainwestowania w notatniki reklamowe?
 
 

Przykładowy notes reklamowy - notniki z nadrukiem

 

Notatnik z nadrukiem sposobem na tanią i skuteczną promocję

Obecnie jest wiele sposobów na tanią i skuteczną promocję firmy, a jednym z nich jest zainwestowanie w notatniki z nadrukiem. Reklama jest dźwignią handlu i nawet najlepszy produkt czy też usługa nie są w stanie przynieść pożądanych zysków, jeśli nie zostaną właściwie wypromowane.
 
Na każdym spotkaniu biznesowym czy tez ważnym wydarzeniu pojawia się potrzeba zapisania pewnych informacji ze względu na to, że większość z nas nie jest w stanie wszystkiego dokładnie zapamiętać. Warto zatem zawsze mieć coś, w czym można zanotować kluczowe informacje.
 
Notes reklamowy okazuje się być zatem przydatny zawsze i wszędzie. Z takim upominkiem klient nie będzie się rozstawał, a więc logo firmy utrwali się w jego pamięci. Notes stanie się formą mobilnej reklamy i pozwoli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Koniec z problemem stosu pojedynczych kartek, które łatwo zgubić.
 
Dzięki takiemu niepozornemu gadżetowi można mieć wszystkie najważniejsze informacje o projektach, spotkaniach czy inwestycjach w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Z całą pewnością klienci docenią taki upominek i poczują się wyróżnieni. 

Zalet ciąg dalszy 

Jako, że notatniki z nadrukiem dają do dyspozycji sporo wolnego miejsca do zagospodarowania, można na ich okładce zamieścić nie tylko samo logo, ale również pełną nazwę firmy wraz z danymi kontaktowymi, jej sloganem czy też przykuwającą uwagę grafiką. Tego typu gadżety praktycznie nigdy nie wyjdą z mody i świetnie sprawdzają się na przeróżnych eventach – na warsztatach, targach branżowych czy akcjach promocyjnych.
 
Zakup notesów z nadrukiem nie wymaga dużych nakładów finansowych, a przy dużych zamówieniach można liczyć na jeszcze większą zniżkę, dzięki czemu taka inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna.
 
Na zakup notesów reklamowych lub notatników z nadrukiem może pozwolić sobie zarówno duże przedsiębiorstwo, jak i mała firma. Za pomocą takiego upominku z logo firma zapada głęboko w pamięci klientom oraz może poinformować ich o promocjach czy też nowych projektach. Notes można wręczyć nie tylko klientom i partnerom biznesowym, ale również współpracownikom.
 
W ten sposób można pielęgnować dobre relacje i jednocześnie budować bazę kontaktów. Oczywiście nie można wręczyć klientowi byle jakiego prezentu. 

 

Gadżet reklamowy powinien być:

  • solidnie wykonany
  • estetyczny
  • praktyczny
  • skuteczny
  • funkcjonalny

Zapraszamy do kontaktu - ideagadzety.pl - Śląsk i Katowice - tel. +48 512 245 833

 

© 2013-2024 IDEA2 K. TOMANEK