Oferta

O nas

Idea - to znaczy pomysł! Działamy w oparciu o zdobytą przez wiele lat wiedzę, doświadczenie i praktykę w branży gadzetów reklamowych.

Jesteśmy ludźmi o otwartych głowach i pozytywnym sposobie myślenia. 
To co dla innych jest niewykonalne dla nas jest możliwe dzieki ponad 20 letniemu doświadczeniu w tej branży. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, świeżych koncepcji i możliwości do ich realizacji. Chcemy być skuteczni i dlatego dobieramy środki adekwatne do możliwości, etapu rozwoju oraz celów jakie stawia przed sobą projekt.

Nasze elastyczne podejście do każdego zadania nie daje się zamknąć w sztywnych ramach. Pragniemy, aby nasze usługi pomagały Partnerom o krok wyprzedzać konkurencję. Jednocześnie wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość usług jest najlepszą formą promocji nas samych, a dodatkowo źródłem satysfakcji z wykonanej pracy. Upominki i gadzety przez nas oferowane pomogą Państwu zbudować trwałą relację z Waszymi kontrahentami i współpracownikami.

Jeśli wśród 20 tysięcy oferowanych przez nas artykułów nie znajdziecie Państwo poszukiwanego wyrobu, jesteśmy przygotowani specjalnie dla Państwa go zdobyć. Oferujemy długopisy reklamowe z nadrukiem, notesy reklamowe, art. biurowe, pamięci USB 2.0 i 3.0, power banki, głuśniki bluettoth, odzeż reklamową, odzież z logo firmy, kubki reklamowe z nadrukiem logo.
Aby zapewnić kompleksową obsługę, proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą:

Mamy nadzieję, że wyprodukowane przez nas formy reklamy przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy.

 

 

© 2013-2024 IDEA2 K. TOMANEK