Oferta

Długopisy reklamowe i firmowe

Długopisy reklamowe i firmowe - nowoczesna forma reklamy

Długopisy reklamowe - długopisy firmowe to jeden z najbardziej efektywnych nośników reklamy. Gadżety reklamowe już od kilku lat stanowią jedną z najbardziej skutecznych form promocji, a do jednych z najczęściej wybieranych z nich należą właśnie długopisy firmowe.

Na IDEA Gadżety znajduje się szeroki wybór tego rodzaju produktów, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie – zarówno w przypadku jednoosobowej działalności, jak i naprawdę dużego przedsiębiorstwa.

Zalety długopisów reklamowych

Długopisy reklamowe doskonale sprawdzą się jako nośnik reklamy ze względu na kilka znaczących zalet takich jak:

  • stosunkowo niskie koszty zakupu dużej ilości długopisów z odpowiednim nadrukiem czy logo;
  • trwałość, która sprawia, że nazwa firmy czy hasło reklamowe pozostanie z klientem na dłużej;
  • użyteczność, która powoduje, że gadżet ten jest praktyczny i posłuży klientowi czy kontrahentowi przez wiele miesięcy, a nawet lat.

 

Przykładowy długopis reklamowy

 

Długopis reklamowy – trwała reklama

Długopisy reklamowe to sposób na o wiele bardziej skuteczną reklamę niż chociażby tradycyjne ulotki. Na drukowane oferty firm wiele osób nawet nie zwraca uwagi, tylko wyrzuca je do kosza, a ponadto ulotki łatwo rwą się i gniotą.

W przypadku długopisów reklamowych jest inaczej – taki gadżet jest o wiele bardziej trwały niż kartka papieru, co oznacza, że uwiecznione na nim logo czy hasło reklamowe będzie widoczne tak długo, jak długo dana osoba będzie korzystać z długopisu. 

Prosta i praktyczna reklama

Długopisy firmowe to niezwykle prosty sposób na reklamowanie swojej działalności. Wystarczy wybrać odpowiedni długopis i nanieść na niego tekst reklamowy czy logo. Ta prosta czynność sprawia, że zwykły przybór piśmienniczy zmienia się w unikalny gadżet firmy, który umożliwia skuteczne promowanie jej wizerunku i dotarcie do szerszego grona odbiorców.

Zaletą długopisów reklamowych jest ich użyteczność. Inaczej niż w przypadku smyczy reklamowych czy innych podobnych firmowych upominków można mieć pewność, że długopis znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, ponieważ większość osób niemal każdego dnia potrzebuje coś zanotować.

Oznacza to, że taki nośnik reklamy może pozostać z klientem czy kontrahentem na długi czas i towarzyszyć mu praktycznie każdego dnia. Tym samym pozytywny wizerunek firmy będzie mógł być skutecznie promowany.  

Eleganckie i estetyczne

Dużą zaletą oferowanych długopisów reklamowych jest także ich wygląd. Z jednej strony proponowane gadżety są klasyczne, z drugiej pozostają gustowne i estetyczne. Ich ponadczasowy wygląd sprawia, że nie tylko stanowią doskonały nośnik reklamy.

Wysokiej jakości długopis firmowy pozwala też wynieść reklamowanie się poprzez gadżety na jeszcze wyższy poziom. Posiadanie estetycznych, spersonalizowanych długopisów pozwoli dodać firmie prestiżu, a tym samym pozytywnie wpłynąć na kształtowanie jej wizerunku wśród klientów czy kontrahentów.

Oferowane długopisy firmowe wyróżnia także wysoka jakość i funkcjonalność, dzięki czemu są świetnym narzędziem przekazu marketingowego. Umieszczone na nich logo może zostać wydrukowane lub wygrawerowane.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi oferowanymi przez naszą firmę gadżetami reklamowymi dla firm:

oraz wiele innych produktów reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu - ideagadzety.pl - Śląsk i Katowice - tel. +48 512 245 833

 

© 2013-2024 IDEA2 K. TOMANEK