Oferta

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe - świetny sposób na promocję swojej firmy

Dlaczego warto zainwestować w kubki reklamowe?

Kubki reklamowe są jednymi z najpopularniejszych gadżetów, po które sięga wielu przedsiębiorców w celach marketingowych. Jest to skuteczna i jednocześnie tania forma promocji, która nie obciąży firmowego budżetu. Odpowiednio dobrany kubek staje się funkcjonalnym i praktycznym przedmiotem, po który obdarowana osoba sięga każdego dnia.
 
Tego typu gadżety są idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych firm. Pozwalają one niskimi nakładami finansowymi dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy zapamiętają firmowe logo zamieszczone na ich powierzchni. 
 

Przykładowy kubek reklamowy

 

Dlaczego warto zainwestować w kubki reklamowe?

Kubek reklamowy to świetny sposób na promocję swojej firmy i budowanie pozytywnego wizerunku. Można go podarować przy każdej okazji i to bez obawy, że zostanie on wyrzucony. Każdy bowiem codziennie przyjmuje jakieś płyny, a więc kubek zawsze będzie pod ręką. Widniejące na nim logo firmy sprawi, że kubek stanie się mobilną formą reklamy, a świadomość marki będzie się zwiększać na szeroką skalę. Nadruk umieszczony na powierzchni kubka ciągle przypomina bowiem obdarowanemu i osobom w jego otoczeniu o firmie czy danej marce. W domu kubek będą widzieć domownicy i goście, a w firmie pracownicy, kontrahenci i potencjalni klienci.
 
Jest to zatem gadżet funkcjonalny, który staje się ulubionym przedmiotem w codziennym życiu. Wręczenie spersonalizowanego gadżetu z imieniem czy nawet nazwiskiem klienta, to sposób na docenienie go, czyli zyskanie jego przychylności. Z całą pewnością klient będzie czuł się wyróżniony otrzymaniem takiego indywidualnego upominku, co sprawi, że firma zyska w jego oczach i w przyszłości znacznie chętniej skorzysta z jej usług. 

Gadżety reklamowe nie tylko skuteczną formą promocji 

Wręczenie kubka reklamowego to sposób na przywiązanie swoich klientów do firmy i poprawienie relacji ze swoimi partnerami. Kubek jest również gadżetem wielokrotnego użytku, a więc ekologicznym gadżetem, co jest przez wiele osób bardzo mile widziane. Ochrona środowiska naturalnego stała się obecnie trendem, a firma dołączająca się do ekologicznego ruchu zyskuje w oczach potencjalnych klientów. Bardzo ważne jest jednak zadanie o jakość i walory estetyczne wręczanego gadżetu. 
 
Jako, że w przypadku kubków reklamowych do wykorzystania jest duża powierzchnia, można umieścić na nich nie tylko logotyp, ale i całą nazwę firmy wraz z danymi kontaktowymi i unikalną grafiką przyciągającą wzrok. Nie ma wówczas mowy o zapomnieniu nazwy firmy, która jest codziennie przypominana oraz utrwala się w pamięci klienta i osób znajdujących się w jego otoczeniu. 

Z całą pewnością warto zainwestować w kubki reklamowe, gdyż gadżety te:

 • stanowią pretekst do nawiązania rozmowy z klientem
 • skracają dystans pomiędzy firmą a klientem
 • są stosunkowo tanią formą promocji
 • zwiększają świadomość marki
 • pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy
 • motywują firmowych pracowników
 • sprawiają, że klienci stają się mobilną reklamą firmy
 • sprawiają przyjemność i wyróżniają klientów
 • można dowolnie spersonalizować
 • dostępne są w przeróżnych wariantach 
 • wykorzystywane są na co dzień
 • są praktyczne i funkcjonalne

Nasze kubki zapewnią rozgrzewanie otoczenia wokół marki! Nasze kubki reklamowe to idealny sposób na zaskoczenie klientów i partnerów biznesowych. Codzienna kawa z psychologiem logo – subtelny, ale skuteczny sposób na odkrywanie świadomości marki!

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi gadżetami firmowymi:

Zapraszamy do kontaktu - ideagadzety.pl - Śląsk i Katowice - tel. +48 512 245 833

KUBKI REKLAMOWE

© 2013-2024 IDEA2 K. TOMANEK